Su Deposu İmalatı

TÜRKİYEDE İLK VE TEK MODÜLER SIVI DEPOLAMA ÇÖZÜMÜ

sudeposuimalati1Modüler su depoları için artık Depomodül var.Su ve sıvı depolarınız, daha güzel, daha güvenli, daha temiz, dilediğiniz yerde, dilediğiniz gibi. Üstelik daha ekonomik.

Standart kapıdan geçen en büyük depo…

Kullanıcı olarak, mekanlarımızı ekonomik kullanmak istersiniz. Bu yüzden, sıvı depolama alanları genellikle en atıl en kullanışsız yerlerdir. Su depoları, ya yanlış ve deprem yönetmeliğine göre sakıncalı yerler olan çatı aralarında, yada dar ve biçimsiz tasarlanmış olan bodrum katlarında yer alır. Tonlarca sıvı depolamak için duvarlar kırmak zorunda kalırız. Depo Modul, bizi bu sorunlardan kurtaran bir çözümdür. Standart kapı ebadından daha dar olan 78cm’lik bir açıklıktan geçen modullerin pek çok şekilde birleşmesiyle, alanlarımızı ekonomik kullanarak sıvı depolama hacmini dilediğimiz zaman artırabilmemizi sağlar.

En önemlisi vakit kazandırır. En sorunlu anlarda en yüksek hacimde depolama ünitelerini, diğer seçeneklere göre en kısa zamanda oluşturabilirsiniz.

sudeposu-sertifikalari

Ne kazandırır?

su-deposu-imalati-ne-kazandirir• Alışılmış depolama formlarının dışında, depo alanının biçimine göre, özel dizilimle monte edilerek, depolamaya uygun olmayan yerlerde bile kullanılabilir.

• Depomodul, ultraviole ışınlere karşı stabilize edilmiş yüksek moleküller, yüksek densite polyetilenden üretilmektedir. Paslama ve korozyona karşı bilinen en dayanıklı malzeme polyetilen, kullanım emniyeti sağlar.

• Sağlıklıdır. Su, sıvı kimyasal ve sıvı gıda depolamada idealdir. Depolanan ürünle dış ortamın ilişkisini keserek, kirlenmeyi önler. Asidik ve basik kimyasallarla reaksiyona girmez,çürüme, çözünme ve mukavemet kaybına uğramaz.

• Çevre dostudur. Üretim esnasında ve sonrasında, herhangi bir gaz çıkışı ve atık madde görülmez.

• Bilgisayar kontrolü şişirme kontrolü tekniği ile üretilen depomodul, üretim teknolojisindeki et kalınlığı kontrolü ile homojen bir yapıya sahiptir Bu yapı ayrıca kullanım güvenliği sağlar.

• Mekan değiştirme durumlarda sökülmesi ve yeniden kurulumu, bakımı, temizlenmesi kolaydır.

• Gelişmiş üretim teknolojisinin getirdiği malzeme ve işçilik avantajlarından ötürü, kullanıcı için ekonomik bir seçenektir.

• Depomodul, üretim hatalarına karşı 5 yıl fabrika garanilidir.

• Depomodul; Türkiye’de, bu özelliklere sahip ilk ve tek modüller sıvı depolama çözümüdür.

 

ALAN HACİM TABLOSU 750lt

Alan/Hacim Tablosu
Hacim Litre Kapladığı alan m2
750 0.64
1500 1.28
2250 1.92
3000 2.56
3750 3.20
6750 5.76

 

Alan/Hacim Tablosu 1000 LT
Hacim Litre Kapladığı alan m2
1000 0.64
2000 1.28
3000 1.92
4000 2.56
5000 3.20
9000 5.76