Hakkımızda

tokalasmaStandart Grup Ltd. Şti. Ankara merkezde faliyet göstermektedir ve Türkiye’nin tüm bölgelerinde ve yurtdışında iş yapmaktadır. Standart Grup Ltd. Şti. 20 yılı aşkın süredir buhar kazanları alanında imalat, satış, bakım, onarım, tamir ve teknik servis hizmeti sunmaktadır. Firmamızın 20 yıllık tecrübesi ile kaliteli hizmetin adresiyiz. Firmamız tarafından yapılan tüm işler 1 yıl garanti altındadır.

Her tip ve modelde 0,5 bar – 15 bar arasi, 5 m2-400 m2 arası buhar kazanı satışı ve montajı konusunda hizmet vermektedir. Firmamız buhar kazanları sektöründe yirmi yılı aşkın süredir satış yapmıştır. Her tip ve modelde Alarko, Baymak, Demirdöküm, DÇD, Selnikel, Ferroli, Buderus, Viessmann marka kalorifer kazanlarının bakım, onarım ve teknik servis hizmetleri firmamız tarafından verilmektedir.

Buhar kazanı imalat, satış, montaj ve teknik destek konusunda müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilir tüm soru ve sorunlarınız için bilgi alabilirsiniz sizlere yardımcı olmaktan her zaman mutluluk duyarız.